WPDaily.pl zamienia się w WPServed.pl

W WP Served na co dzień skupiamy się na wdrażaniu WordPressowych projektów dla naszych klientów, ale od zawsze mieliśmy pomysły na to by zrobić „coś swojego”. Może plugin? Może motyw? A może napisać artykuł?

Właśnie dlatego kilka lat temu powstała strona internetowa wpdaily.pl, którą w dniu dzisiejszym zamieniamy na wpserved.pl. Codzienne pisanie o WordPressie, pisanie w sposób interesujący i rzetelny – to okazało się niemożliwe do połączenia z codzienną pracą.

Tfu… dokładniej rzecz biorąc do codziennej pracy polegającej na programowaniu nie da się dołożyć pisania bez szkody dla głównego zajęcia.

Ale…

Cały czas dzieją się u nas ciekawe rzeczy, cały czas mamy tematy, którymi chcielibyśmy się dzielić ze światem. Cały czas myśleliśmy o tym co zrobić, żeby w jakiś sposób oddać społeczności WordPressowej cząstkę tego co zyskujemy dzięki uczestnictwu w niej.

Blog / Portal / Strona firmowa

wpserved.com pozostanie naszą domyślną stroną firmową, prowadzoną po angielsku i głównie dla klientów. Na stronie z końcówką .pl, w miejscu wpdaily.pl, zachowamy dotychczasowe treści i dołożymy nowych o różnej tematyce. Zarówno z życia naszej firmy, relacji z fajnych wydarzeń jak również sporej ilości wiedzy, którą chcemy się dzielić.

A co z tego wyniknie? Może będzie to po prostu blog, może portal o szeroko pojętej tematyce WordPress, a może nawet nasza polskojęzyczna strona firmowa… 🙂